2013-05-30

Kokardki

Kolejne kokardki wyszły spod igły :)



10 komentarzy:

  1. jak zwykle super! :) bardzo eleganckie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Eleganckie i słodkie jednocześnie!

    OdpowiedzUsuń
  3. sama słodycz zrób takie w pastelowych odcieniach to się popłacze

    OdpowiedzUsuń
  4. fantastyczne :) uwielbiam takie połączenie kolorów :)

    OdpowiedzUsuń
  5. cudne, bardzo podobaja mi się takie kokardki:)

    OdpowiedzUsuń
  6. Są świetne, niezwykle eleganckie:)

    OdpowiedzUsuń
  7. Bardzo ładne kokardki. Ja nie przepadam za kolczykami, ale piękna zawieszka byłaby z takiej kokardki:) Muszę się napatrzyć bo bardzo przypadły mi do gustu:)
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  8. Kokardeczki są zawsze urocze, we wszystkich kolorach

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za odwiedziny :)

Kartka urodzinowa dla koleżanki w odcieniach błękitu

Witam serdecznie 😊 Kartka urodzinowa dla koleżanki w odcieniach błękitu Dziś chciałabym pokazać Wam kartkę urodzinową przygotowaną dla...

Najciekawsze ...