Kolejna bransoletka pleciona z kwadracików.
Tym razem w kolorach fioletu.
Dostałam od preciosa koraliki farfalle do wypróbowania.
Jeszcze nigdy z nimi nie pracowałam, teraz trochę czasu mi zajmie zanim coś z nich wymyślę :)
Witam serdecznie 😊 Kartka urodzinowa dla koleżanki w odcieniach błękitu Dziś chciałabym pokazać Wam kartkę urodzinową przygotowaną dla...
Śliczne:)
OdpowiedzUsuńCudowna bransoletka, jak ty je robisz? Wygląda jak koronkowa!
OdpowiedzUsuńtak, mi też koronkę przypomina
Usuńprzepiękna! peyot czy krosno?
OdpowiedzUsuńjest to peyote
UsuńCudowna, a i jeszcze mój ulubiony fiolet:)
OdpowiedzUsuńwygląda przepięknie! :) śliczny kolorek <3
OdpowiedzUsuńnominowałam Cię do Liebster Award :)
OdpowiedzUsuńOna:
OdpowiedzUsuńświetna!!! jak dla mnie - w stylu op-art :)
Bardzo mi się podoba!
OdpowiedzUsuń