2013-05-22

Frędzelki

Tak polubiłam te kolczyki, że jeszcze dwie pary wyplotłam.





7 komentarzy:

  1. Wcale nie dziwię się tej sympatii, kolczyki są zjawiskowe!

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękne, mnie też bardzo się podobają.
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  3. Witam! Piękne dzieła tu widzę!
    Zapraszam do mnie!

    OdpowiedzUsuń
  4. te drugie... wow! *.* chociaż nie tylko one, same cuda tu pokazałaś ;)

    OdpowiedzUsuń
  5. Ale super, te w centki wprost fantastyczne :)

    OdpowiedzUsuń
  6. Wygrałaś u mnie nagrodę pocieszenia
    (w ramach mojego Candy) :-)
    Gratulacje
    Proszę o dane do wysyłki na adres mailowy.
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za odwiedziny :)

Kartka urodzinowa dla koleżanki w odcieniach błękitu

Witam serdecznie 😊 Kartka urodzinowa dla koleżanki w odcieniach błękitu Dziś chciałabym pokazać Wam kartkę urodzinową przygotowaną dla...

Najciekawsze ...