Tak polubiłam te kolczyki, że jeszcze dwie pary wyplotłam.
Rękodzieło • akwarela • scrapbooking • tutoriale PDF
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Kartka urodzinowa dla koleżanki w odcieniach błękitu
Witam serdecznie 😊 Kartka urodzinowa dla koleżanki w odcieniach błękitu Dziś chciałabym pokazać Wam kartkę urodzinową przygotowaną dla...
Najciekawsze ...
-
08.02.2012r. minęło rok czasu jak zaczęłam koralikować i założyłam bloga. Od tego czasu nauczyłam się rożnych technik, odczytywać schemat...
-
Ostatnio zafascynował mnie temat krywulek, zaczęłam wczytywać się, oglądać, inspirować i musiałam chociaż namiastkę tego zrobić. Wcześniej j...
Jak zwykle cudowne
OdpowiedzUsuńWcale nie dziwię się tej sympatii, kolczyki są zjawiskowe!
OdpowiedzUsuńPiękne, mnie też bardzo się podobają.
OdpowiedzUsuńPozdrawiam
Witam! Piękne dzieła tu widzę!
OdpowiedzUsuńZapraszam do mnie!
te drugie... wow! *.* chociaż nie tylko one, same cuda tu pokazałaś ;)
OdpowiedzUsuńAle super, te w centki wprost fantastyczne :)
OdpowiedzUsuńWygrałaś u mnie nagrodę pocieszenia
OdpowiedzUsuń(w ramach mojego Candy) :-)
Gratulacje
Proszę o dane do wysyłki na adres mailowy.
Pozdrawiam