Tak właśnie powstały kolie na szyję w stylu indiańskim.
Obróżki z koralików toho 11.
A tak wyglądają na człowieku :)
Powstała jeszcze bransoletka na specjalne zamówienie.
Tkana na krośnie z toho 11.
Witam serdecznie 😊 Kartka urodzinowa dla koleżanki w odcieniach błękitu Dziś chciałabym pokazać Wam kartkę urodzinową przygotowaną dla...
Ale cuda! Niemal się zakochałam w tej pierwszej obroży :-)
OdpowiedzUsuńbardzo lubię taką indiańską biżuterię :)
OdpowiedzUsuńNaszyjniki fajne, ale muszę napisać, że bransoletka wygląda genialnie:)
OdpowiedzUsuńsuper naszyjnik :)
OdpowiedzUsuńSuper naszyjniki:) ale bransoletka mnie powaliła:) wspaniała:)
OdpowiedzUsuń